22 Mayıs Pazartesi Günü Alparslan Büyük Selçuklu Var mı Yok mu?

22 Mayıs 2023'te Alparslan Büyük Selçuklu hayranlarına kötü haber var! Pazartesi günü diziyi izleyemeyeceksiniz. Neden mi? Çünkü TRT1'de Cumhurbaşkanlığı Özel Programı yayınlanacak. Yani, bu sevilen dizi o gece ekranlarda olmayacak. Peki yeni bölüm ne zaman gelecek diye merak edenler? Şimdilik net bir bilgi yok, ancak takipte kalmanızda fayda var.

22 Mayıs 2023 Alparslan Büyük Selçuklu Pazartesi Var Mı, Yok Mu?

Alparslan Büyük Selçuklu dizisi, izleyiciler tarafından çok sevilen bir yapım haline geldi. Ancak maalesef, 22 Mayıs 2023 Pazartesi günü yeni bir bölüm yayınlanmayacak. Neden mi? Pazar günü gerçekleşecek olan 2. tur seçimleri nedeniyle Cumhurbaşkanı Özel Programı ekrana gelecek. Seçmenlerin sorularını yanıtlamak için Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın televizyona çıkması bekleniyor. Ama endişelenmeyin! Alparslan Büyük Selçuklu'nun tekrarı o gece saat 20.00'da ekranda olacak. Sonrasında ise saat 21.00'da Cumhurbaşkanı Özel Yayını başlayacak.

22 Mayıs Pazartesi Günü Alparslan Büyük Selçuklu Var mı Yok mu?
22 Mayıs Pazartesi Günü Alparslan Büyük Selçuklu Var mı Yok mu?

22 Mayıs 2023 Alparslan Büyük Selçuklu Neden Yok?

Sedat İnci'nin yönetmenliğini yaptığı ve Emre Konuk'un senaryosunu kaleme aldığı Alparslan Selçuklu dizisi her Pazartesi TRT1 ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Bu başarılı yapım, reytinglerde üst sıralarda yerini sağlamlaştırmış durumda. Ancak, 22 Mayıs 2023 Pazartesi günü maalesef yeni bir bölüm yayınlanmayacak. Sebebi ise, seçimlerin ikinci tura kalmasından sonra Cumhurbaşkanı Özel Yayını'nın TRT1'de olması. Yani o gece saat 21.00'da Cumhurbaşkanı ile özel bir program ekranda olacak.

22 Mayıs 2023 Alparslan Büyük Selçuklu Pazartesi Var Mı, Yok Mu?
22 Mayıs 2023 Alparslan Büyük Selçuklu Pazartesi Var Mı, Yok Mu?

Alparslan Selçuklu Yeni Bölüm Ne Zaman?

Alparslan Büyük Selçuklu dizisi, Barış Arduç, Kayra Zabcı, Mehmet Özgür, Serhat Tutumluer ve Barış Bağcı'nın başrollerinde yer aldığı bir yapım. Ancak maalesef, 22 Mayıs 2023 Pazartesi günü seçimlerin yaklaşması ve Cumhurbaşkanı Özel Yayını nedeniyle yeni bir bölüm yayınlanmayacak. Ancak endişelenmeyin! Dizi sadece bir haftalık aranın ardından 29 Mayıs 2023 Pazartesi akşamı TRT1'de kaldığı yerden devam edecek. Bu reyting rekortmeni yapımı sevenler kaçırmak istemeyecektir. Eğer sizin de merak ettiğiniz konular varsa, yorumlar bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Alparslan Büyük Selçuklu 61. Bölüm Final Fragmanı

Alparslan Büyük Selçuklu 61. Bölüm Final Fragmanı

Alparslan Büyük Selçuklu'nun final bölümüne dair merak uyandıran fragmanı izle! 6 Kasım Pazartesi nefes kesen gelişmelerle dolu olan yeni bölümde neler olacak? Son bölüm fragmanı ve izleyici yorumlarıyla ilgili bilgiler için tıklayın.

Alparslan Büyük Selçuklu Yeni Sezon 60. Bölüm Ne Zaman Yanınlanacak?

Alparslan Büyük Selçuklu Yeni Sezon 60. Bölüm Ne Zaman Yanınlanacak?

Alparslan Büyük Selçuklu hayranlarının merakla beklediği an! 2023-2024 sezonu için büyük kararsızlık! Yeni sezon ne zaman başlayacak? Detaylar 60. bölümde gizli!

Alparslan Büyük Selçuklu Dizisinden Sonra Hangi Dizi Başlayacak?

Alparslan Büyük Selçuklu Dizisinden Sonra Yerine Hangi Dizi Başlayacak?

Heyecan dolu tarihi dizilerin ardından izleyicilerin merakla beklediği yeni yapım hangisi olacak? Alparslan Büyük Selçuklu'nun final kararının nedenleri ve yerine gelecek dizi hakkında bilgi almak için tıklayın. Ayrıca, Kendi Düşen Ağlamaz'ın başlama tarihi de burada!

“22 Mayıs Pazartesi Günü Alparslan Büyük Selçuklu Var mı Yok mu?” için 4 yorum

  1. Bir hafta beklemek zorunda kalacağım ama en azından tekrar yayını var, o gece kesinlikle izleyeceğim.

  2. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın programında seçmen soruları yanıtlayacak olması heyecan verici, ama yine de Alparslan Büyük Selçuklu'nun yeni bölümünü merakla bekliyorum.

  3. Maalesef seçimler nedeniyle Alparslan Büyük Selçuklu izleyemeyeceğimi öğrenince çok hayal kırıklığına uğradım.

  4. Sevdiğim diziyi bir hafta beklemek zorunda kalacağım için üzgünüm :(

Yorum yapın