Aldatmak 32. Bölüm Fragmanı

Aldatmak tutkunlarına müjde! Heyecan dolu 32. bölüm fragmanı sitemizde yayında! ATV'nin sevilen dizisi Aldatmak, yine iddialı bir bölümle karşımızda. Yeni bölümde neler olacak? İzleyicilerin internetteki yorumlarından edindiğimiz bilgiler, beklenmedik sürprizlerin bizleri beklediğini gösteriyor. Merakla beklenen bölüm, 25 Mayıs Perşembe akşamı saat 20.00'de ATV ekranlarında!

Aldatmak Yeni Bölümde Neler Olacak - 25 Mayıs Perşembe

Başrollerinde Vahide Perçin ve Mustafa Uğurlu gibi sevilen oyuncuların yer aldığı Aldatmak, bu hafta da ekranlarda izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin son fragmanını sitemizde sizlerle paylaştık ve her bölümde olduğu gibi yine büyük bir merakla beklenen yeni bölüm tüyolarına buradan ulaşabilirsiniz. Son bölümde neler yaşandı? Oylum'un kararı ailesi için büyük sonuçlar doğururken, Tarık ise Güzide'ye daha yakın olmak istediği fırsatı kaçırmaz. Ozan ve Zeliş arasındaki aşk dolu hikayede ise beklenmedik gelişmeler yaşanırken, Selin ve Tolga'nın geleceği için atacakları adımın gerilimi artar. Detaylı özetimizi okumak için takipte kalın!

Aldatmak 25 Mayıs Var Mı Yok Mu? Yeni Bölüm Ne Zaman

Aldatmak tutkunları bu hafta da ekran başına kilitlenecek! Dizinin yeni bölümü 25 Mayıs tarihinde ATV ekranlarında olacak. Peki Aldatmak 25 Mayıs var mı yok mu? Merak etmeyin, yeni bölüm kesinlikle yayınlanacak. Sevilen dizinin merakla beklenen yeni bölümünde neler olacak? İzleyicilerin internetteki yorumlarına göre, heyecan dolu anlar bizleri bekliyor. Detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz.

Aldatmak Son Bölüm Fragman - 32.Bölüm

Aldatmak hayranlarına müjde! Dizigen ile artık Aldatmak'ın tüm bölüm fragmanları anlık olarak yayınlanacak. Ve hatta sürpriz bir şekilde 32. bölüm fragmanı da yayınlandı! Sevilen dizinin merakla beklenen yeni bölümünde neler olacak? İzleyicilerin yorumlarına göre, heyecan dolu gelişmeler bizleri bekliyor. Daha fazla bilgi için sitemizi takipte kalın!

Aldatmak 32. Bölüm Fragmanı
Aldatmak 32. Bölüm Fragmanı

Aldatmak 32.Bölüm İzleyici Yorumları

Aldatmak tutkunlarına soruyoruz: Yeni bölümü heyecanla bekleyenler aramızda mı? Siz de yorumlarda yapımın gidişatını ve yeni bölüm beklentilerinizi paylaşabilirsiniz. İzleyicilerin yorumlarına göre, dizinin merakla beklenen yeni bölümünde beklenmedik sürprizler bizleri bekliyor. Peki sizce neler olacak? Daha fazla bilgi için sitemizi takip edin!

“Aldatmak 32. Bölüm Fragmanı” için 16 yorum

 1. Dizi izlerken hep eleştiren ve yargılayan biri olduğum halde Aldatmak'ı biraz seviyorum. Bakalım bu hafta beklentilerimi karşılayabilecekler mi?

 2. Aldatmak'ın her bölümü sürprizlerle dolu, bu bölümde de farklı olmayacak gibi görünüyor.

 3. Beklentim yüksek, umarım bu sürprizler düş kırıklığı yaratmaz.

 4. Aldatmak dizisi her bölümde farklı duygulara sürükleyip kendine bağlıyor. Bu hafta da aynı heyecanı yaşatacağına eminim.

 5. Aldatmak her bölümüyle yapımcısını aştığını kanıtlıyor! Yeni bölümde de yine heyecanlı dakikalar bizi bekliyor.

 6. Aldatmak'ın son bölüm fragmanı ile yine nefeslerimiz tutuldu! Yeni bölümde neler olacak acaba? Merakla bekliyorum.

 7. Aldatmak dizisi yeni bölümde de yine sürprizlerle dolu! Güzide ve çocuklarının planına ortak olmak için sabırsızlanıyorum.

 8. Dizi gen izleme imkanına sahip olduğum için çok heyecanlıyım! Fragman da çok güzel görünüyor. Rica ediyorum, Güzide'nin zorluğundan kurtulmasını umuyorum.

 9. Ozan ve Zeliş'in aşkı yüzünden yaşanan çekişmeler beni biraz sıksa da yine de heyecanlı bekliyorum.

 10. Tarık'ın son hamlesinden sonra herkes ne olacak diye merak içinde. Bakalım yeni bölümde ne gibi sürprizler bizi bekliyor.

 11. Bu bölümde Güzide'nin cesareti ve kararlılığı için heyecanla bekliyorum. Umarım en zorlu sorulara da cevap verir.

 12. Fragmanı izledim ve gözlerime inanamadım. Kesinlikle kaçırmayacağım!

 13. Bu diziye bayılıyorum! 4 Mayıs için geri sayım başladı, bakalım neler olacak.

 14. Aldatmak tutkunu olarak yeni bölümünü iple çekiyorum. Heyecandan çatlamak üzereyim.

 15. Heyecanıma diyecek yok! Yeni bölümün yayınlanması için sabırsızlanıyorum.

Yorum yapın