Benim Güzel Ailem Dizisinin Çekim Mekanları Neresi? İstanbul' un Hangi Semtleri?

Güncel yaz sezonunun izlenme rekorları kıran dizisi Benim Güzel Ailem'in çekim yerlerine dair merak edilen tüm detayları sizler için derledik. İstanbul'un hangi semtlerinde ve hangi evlerde çekildiği hakkında tüm bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz. Keyifli okumalar!

Benim Güzel Ailem Dizisi Nerede Çekiliyor?

Fabrika Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği, Sadullah Celen'in yönetmenliğini yaptığı Benim Güzel Ailem dizisi, Kore yapımı One Again'den uyarlanarak seyirciyle buluştu. Dizide, geleneklerine sıkı sıkıya bağlı olan büyük bir ailenin hayatına odaklanılıyor ve ailenin birbirlerine olan sevgilerinin yanında sakladıkları yalanlar ve sırlar en renkli konular arasında yer alıyor. Senaryosu ise Baykut Badem tarafından kaleme alındı. Merakla takip edilen dizi hakkındaki tüm detayları burada bulabilirsiniz.

Benim Güzel Ailem Dizisi Nerede Çekiliyor?
Benim Güzel Ailem Dizisi Nerede Çekiliyor?

Benim Güzel Ailem dizisinin tanıtım fragmanında gözlerimizi alamadığımız büyük, üç katlı tarihi bir ev dikkat çekiyor. İstanbul'un tarihi yapıları arasında bulunan bu konakta çekimler yapılıyor ve hikayede büyük bir aile, çocuklarının evliliklerine odaklanıyor. Ancak Damla karakteri farklı düşüncelerle hareket ediyor ve evden ayrılıyor. Dizinin çekildiği semtin tam adını bilemesek de, İstanbul'un tarihi semtlerinden birinde olduğunu tahmin edebiliriz. Eğer kesin bir bilginiz varsa yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın!

Benim Güzel Ailem Dizisi Nerede Çekiliyor?
Benim Güzel Ailem Dizisi Nerede Çekiliyor?

Benim Güzel Ailem Dizisi İstanbul’da Hangi Semtte Çekildi?

TRT1'de yayınlanan Benim Güzel Ailem dizisi, İstanbul'un tarihi mahallelerinden birinde çekiliyor. Müstakil, 3 katlı, ahşap kaplamalı ve tarihi izler taşıyan evin kapısındaki işlemeler oldukça dikkat çekici. Ne yazık ki hakkında kesin bilgi sahibi olamadığımız bu evin hangi semtte olduğunu bilen okuyucularımız yorumlarda bizimle paylaşabilirler. Ayrıca, Benim Güzel Ailem dizisinin oyuncu kadrosuna konumuzdan ulaşabilirsiniz. Dizi hakkında yeni çekim yerleriyle ilgili bilgiler geldikçe konumuzu güncelleyip sizlerle paylaşacağız. Eğer İstanbul'da bu evi tanıyorsanız lütfen yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın!

Benim güzel ailem dizisi neden erken final yaptı?

Benim Güzel Ailem Dizisi Neden Erken Final Yaptı?

Benim Güzel Ailem dizisi neden erken final yaptı? Merakını uyandıracak bir soruyla, heyecan verici bir diziye erken veda eden ailenin sırrını keşfetmeye hazır mısınız?

Benim Güzel Ailem 30 Ağustos Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman?

Benim Güzel Ailem 30 Ağustos Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman?

Benim Güzel Ailem dizisi: 30 Ağustos'ta neden ara verildi? Merakla beklenen 10. bölüm ne zaman yayınlanacak? Detaylar burada.

Benim Güzel Ailem Adnan Gözüaçık kimdir? , Akyol ailesinin dayısı

Benim Güzel Ailem Adnan Gözüaçık kimdir? , Akyol ailesinin dayısı

Akyol ailesinin ilham verici dayısı Adnan Gözüaçık'ın hikayesini keşfedin. Benzersiz yaşam yolculuğu ve aile bağlarının sıcaklığı...

Yorum yapın