Benim Güzel Ailem Dizisinin Çekim Mekanları Neresi? İstanbul' un Hangi Semtleri?

Güncel yaz sezonunun izlenme rekorları kıran dizisi Benim Güzel Ailem'in çekim yerlerine dair merak edilen tüm detayları sizler için derledik. İstanbul'un hangi semtlerinde ve hangi evlerde çekildiği hakkında tüm bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz. Keyifli okumalar!

Benim Güzel Ailem Dizisi Nerede Çekiliyor?

Fabrika Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği, Sadullah Celen'in yönetmenliğini yaptığı Benim Güzel Ailem dizisi, Kore yapımı One Again'den uyarlanarak seyirciyle buluştu. Dizide, geleneklerine sıkı sıkıya bağlı olan büyük bir ailenin hayatına odaklanılıyor ve ailenin birbirlerine olan sevgilerinin yanında sakladıkları yalanlar ve sırlar en renkli konular arasında yer alıyor. Senaryosu ise Baykut Badem tarafından kaleme alındı. Merakla takip edilen dizi hakkındaki tüm detayları burada bulabilirsiniz.

Benim Güzel Ailem Dizisi Nerede Çekiliyor?
Benim Güzel Ailem Dizisi Nerede Çekiliyor?

Benim Güzel Ailem dizisinin tanıtım fragmanında gözlerimizi alamadığımız büyük, üç katlı tarihi bir ev dikkat çekiyor. İstanbul'un tarihi yapıları arasında bulunan bu konakta çekimler yapılıyor ve hikayede büyük bir aile, çocuklarının evliliklerine odaklanıyor. Ancak Damla karakteri farklı düşüncelerle hareket ediyor ve evden ayrılıyor. Dizinin çekildiği semtin tam adını bilemesek de, İstanbul'un tarihi semtlerinden birinde olduğunu tahmin edebiliriz. Eğer kesin bir bilginiz varsa yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın!

Benim Güzel Ailem Dizisi Nerede Çekiliyor?
Benim Güzel Ailem Dizisi Nerede Çekiliyor?

Benim Güzel Ailem Dizisi İstanbul’da Hangi Semtte Çekildi?

TRT1'de yayınlanan Benim Güzel Ailem dizisi, İstanbul'un tarihi mahallelerinden birinde çekiliyor. Müstakil, 3 katlı, ahşap kaplamalı ve tarihi izler taşıyan evin kapısındaki işlemeler oldukça dikkat çekici. Ne yazık ki hakkında kesin bilgi sahibi olamadığımız bu evin hangi semtte olduğunu bilen okuyucularımız yorumlarda bizimle paylaşabilirler. Ayrıca, Benim Güzel Ailem dizisinin oyuncu kadrosuna konumuzdan ulaşabilirsiniz. Dizi hakkında yeni çekim yerleriyle ilgili bilgiler geldikçe konumuzu güncelleyip sizlerle paylaşacağız. Eğer İstanbul'da bu evi tanıyorsanız lütfen yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın!

Benim Güzel Ailem 30 Ağustos Neden Yok?

Benim Güzel Ailem 30 Ağustos Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman?

Benim Güzel Ailem dizisi: 30 Ağustos'ta neden ara verildi? Merakla beklenen 10. bölüm ne zaman yayınlanacak? Detaylar burada.

Benim Güzel Ailem Adnan Gözüaçık kimdir? , Akyol ailesinin dayısı

Benim Güzel Ailem Adnan Gözüaçık kimdir? , Akyol ailesinin dayısı

Akyol ailesinin ilham verici dayısı Adnan Gözüaçık'ın hikayesini keşfedin. Benzersiz yaşam yolculuğu ve aile bağlarının sıcaklığı...

Benim Güzel Ailem  2. Sezon Devam Edecek Mi? Bu Sezon Kaç Bölüm Olacak?

Benim Güzel Ailem 2. Sezon Devam Edecek Mi? Bu Sezon Kaç Bölüm Olacak?

Benim Güzel Ailem'in 2. sezonu ve finali merak konusu! Kaç bölüm olacak? Yeni sezon müjdesi var mı? İşte tüm detaylar.

“Benim Güzel Ailem Dizisinin Çekim Mekanları Neresi? İstanbul' un Hangi Semtleri?” için 5 yorum

  1. Bu dizi gerçekten merak uyandırıyor! İstanbul'un neresinde olduğuna dair fikrim yok ama şimdi kesin gidip o evi araştıracağım :)

  2. Ohhh yine bir boş haber, kimin umurunda bu dizi nerde çekiliyor. Ben zaten sadece oyunculukları için izliyorum.

  3. Eveet! Sonunda bir haber çıktı, merak ediyordum bu ev İstanbul'un hangi semtindeymiş. Uzun zamandır takip ediyorum, dizi gerçekten başarılı.

  4. Dizi gerçekten güzel ama keşke çekimleri daha farklı yerlerde de yapabilseydiler. Aynı evin içinde sıkılmaya başladım.

  5. Bu diziye bayılıyorum, çekimlerin yapıldığı ev gerçekten şahane! Hangi semtte olduğunu merak ediyorum.

Yorum yapın