Benim Güzel Ailem Tam Liste Oyuncu Kadrosu ve Oyuncularının Biyografileri

TRT 1 ekranlarında yaz aylarında yayınlanacak olan Benim Güzel Ailem dizisi için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Dizinin başrollerinde Onur Buldu, Aycan Koptur, Toprak Can Adıgüzel ve Erdal Özyağcılar gibi ünlü isimler yer alacak. Sadullah Celen'in yönettiği ve Fabrika Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği dizi, geleneklere bağlı bir büyük aileyi konu alıyor. Senaryosunu Baykut Badem'in kaleme aldığı dizi, One Again adlı Kore yapımından uyarlandı. Siz de bu heyecana ortak olup, ailenin maceralarını keşfetmek için hazır olun!

Benim Güzel Ailem Oyuncuları

Onur Buldu (Ferdi)

Benim Güzel Ailem dizisinin başrol oyuncularından biri olan Onur Buldu, İzmir doğumlu bir komedyen ve oyuncu. 4 Ağustos 1982 doğumlu olan Buldu, 2023 yılı itibariyle 33 yaşında. Güldür Güldür Show'daki Bilal karakteri ile tanınan oyuncu, Duygu Koz ile evlidir ve 168cm boyunda, 63kg ağırlığındadır. Daha önce Yok Artık, Bayi Toplantısı, Dedemin Fişi ve Jet Sosyete gibi yapımlarda da rol almıştır. Onur Buldu'nun, Benim Güzel Ailem dizisindeki performansı merak konusu olurken, hayranları tarafından büyük ilgi göreceği kesin!

Benim Güzel Ailem Tam Liste Oyuncu Kadrosu ve Oyuncularının Biyografileri
Benim Güzel Ailem Tam Liste Oyuncu Kadrosu ve Oyuncularının Biyografileri

Aycan Koptur (Deniz)

Benim Güzel Ailem dizisinde Deniz karakterine hayat veren oyuncu Aycan Koptur, 24 Şubat 1994 tarihinde doğmuştur ve 29 yaşındadır. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk bölümünden mezun olan Koptur, Ankara Devlet Tiyatrosunda da çalışmıştır. Güldür Güldür Show programında da rol alan başarılı oyuncu, Ramo, Aşk Ve Mavi ve Böyle Bitmesin gibi yapımlarda da yer almıştır. Aycan Koptur'un Benim Güzel Ailem dizisindeki performansı merakla beklenirken, hayranlarının gözdesi olacağına şüphe yok!

Onur Buldu (Ferdi)
Onur Buldu (Ferdi)

Toprak Can Adıgüzel (Sina)

Benim Güzel Ailem dizisinin yakışıklı başrol oyuncularından biri olan Toprak Can Adıgüzel, 26 Ocak 1992 tarihinde İzmir'de doğmuştur ve 31 yaşındadır. İstanbul Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Drama ve Oyunculuk bölümünden mezun olan Adıgüzel, 183cm boyunda ve 81kg ağırlığındadır. Daha önce Sevmek Zamanı, Kalp Yarası ve Alev Alev gibi yapımlarda da rol almıştır. Benim Güzel Ailem dizisinde Sina karakterine hayat veren Adıgüzel'in, Damla'nın nişanlısı olarak izleyicilerin karşısına çıkacağı kesin! Heyecanla beklenen dizi, Adıgüzel'in performansı ile izleyicileri büyüleyecek!

Benim güzel ailem dizisi neden erken final yaptı?

Benim Güzel Ailem Dizisi Neden Erken Final Yaptı?

Benim Güzel Ailem dizisi neden erken final yaptı? Merakını uyandıracak bir soruyla, heyecan verici bir diziye erken veda eden ailenin sırrını keşfetmeye hazır mısınız?

Benim Güzel Ailem 30 Ağustos Neden Yok?

Benim Güzel Ailem 30 Ağustos Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman?

Benim Güzel Ailem dizisi: 30 Ağustos'ta neden ara verildi? Merakla beklenen 10. bölüm ne zaman yayınlanacak? Detaylar burada.

Benim Güzel Ailem Adnan Gözüaçık kimdir? , Akyol ailesinin dayısı

Benim Güzel Ailem Adnan Gözüaçık kimdir? , Akyol ailesinin dayısı

Akyol ailesinin ilham verici dayısı Adnan Gözüaçık'ın hikayesini keşfedin. Benzersiz yaşam yolculuğu ve aile bağlarının sıcaklığı...

Yorum yapın