Bir Küçük Gün Işığı 36. Bölüm 29 Mayıs Pazartesi Günü Neden Yok? Final Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Bir Küçük Gün Işığı hayranlarına üzücü bir haber: 29 Mayıs'ta 36. bölümü yayınlanmayacak! Peki neden? Biz de merak ettik ve bu konuda araştırdık. İşte cevaplarımız: Dizinin final bölümü bir hafta ertelendi ve 5 Haziran'da ekranlarda olacak. Yani heyecanlı final için biraz daha beklememiz gerekecek. Detaylar için okumaya devam edin!

Bir Küçük Gün Işığı 29 Mayıs Neden Yok?

Bir Küçük Gün Işığı dizisi izleyicileri için heyecanlı bekleyiş sona erdi! Sevilen dizi, 36. bölümü ile final yapacak ve Elif'in talihsiz bir olay sonucu gerçekleri görmesi ve yeni bir hayata başlamasını son kez ekranlara taşıyacak.

Ancak, 29 Mayıs Pazartesi günü finalin yayımlanmaması izleyicileri oldukça endişelendirdi. Herkes neden böyle bir karar alındığını merak ediyordu. Ama merak etmeyin, cevabı burada!

Bugünlerde Türkiye Cumhurbaşkanlığı seçimi heyecanı yaşanırken, kanalların programları da değişikliğe uğradı. 28 Mayıs Pazar gecesi seçimler gerçekleştirilecek ve okullar da 29 Mayıs Pazartesi günü tatil edilecek. Bu da Bir Küçük Gün Işığı dizisinin reytinglerine olumsuz etki yapacağı düşünülerek final bölümü bir hafta ertelendi.

Artık dizinin hayranları, 5 Haziran Pazartesi günü final bölümünde gözyaşlarına boğulacaklar. Elif'in hikayesi, gönlümüzde özel bir yerde kalacak.

Bir Küçük Gün Işığı 29 Mayıs Neden Yok?
Bir Küçük Gün Işığı 29 Mayıs Neden Yok?

Bir Küçük Gün Işığı dizisi hayranları için üzücü bir haberimiz var. Sevilen dizi, final bölümü ile ekranlara veda edecek. 29 Mayıs Pazartesi günü yayımlanması beklenen son bölüm, Fatih Sultan Mehmet: Yeni Çağ filminin yayımlanması nedeniyle bir hafta gecikti ve 5 Haziran Pazartesi günü izleyicilerle buluşacak.

ATV yönetimi, İstanbul'un Fethinin 570. yıl dönümünü kutlamak amacıyla Fatih Sultan Mehmet: Yeni Çağ filmini yayımlama kararı aldı. Bu sebeple Bir Küçük Gün Işığı'nın final bölümünü bekleyen hayranlar biraz daha sabretmek zorunda kalacaklar.

Ancak, dizinin oyuncularının bu vedayı nasıl karşıladığını merak ediyorsanız, Bir Küçük Gün Işığı dizisi oyuncu kadrosu için tıklayınız diyerek detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Seray Kaya, Berk Oktay, Esra Dermancıoğlu, Şeyma Korkmaz, Tuğçe Açıkgöz, Gizem Ünsal, Yiğit Yapıcı, Tuğçe Açıköz, Yılmaz Bayraktar, Güneş Hayat, Beran Kotan gibi başarılı isimlerin yer aldığı dizi, 36 bölüm boyunca izleyicileri ekran başına kilitlemişti.

Emre Kabakuşak'ın yönettiği Bir Küçük Gün Işığı'nın son bölümü, hayranlarını gözyaşlarına boğacak gibi görünüyor. Dizideki karakterlerin hikayesi, izleyicilerin kalbinde özel bir yer edinmişti ve final bölümü ile birlikte bu hikaye de sonlanacak.

Bir Küçük Gün Işığı  36. Bölüm 29 Mayıs Pazartesi Günü Neden Yok? Final Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?
Bir Küçük Gün Işığı 36. Bölüm 29 Mayıs Pazartesi Günü Neden Yok? Final Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?
Bir Küçük Gün Işığı 36. Bölüm Final Fragmanı

Bir Küçük Gün Işığı 36. Bölüm Final Fragmanı

Bir Küçük Gün Işığı'nın heyecan dolu final bölümü yaklaşıyor! Yeni bölümde neler olacak? 5 Haziran Pazartesi yayınlanacak mı? İzleyicilerin yorumlarına da yer veren son bölüm fragmanını izleyerek keşfedin.

“Bir Küçük Gün Işığı 36. Bölüm 29 Mayıs Pazartesi Günü Neden Yok? Final Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?” için 4 yorum

  1. Arkadaşlarımın hepsi bu diziyi izlediklerinde ne kadar güzel olduğundan bahsetti, ben hala izleyemedim. Now bana bir seçenek kalmadı be sevgili dizim, bir hafta beklemek zorunda kalacağım.

  2. Evet, filmin yayınlanması için ertelenmesi kabul edilebilir ama neden bu kadar önemli bir günü seçtiler? Hayal kırıklığı.

  3. Ne güzel program, ne güzel senaryo tam izlenirken final yapacak, üzüldüm çünkü çok sevdim bu diziyi.

Yorum yapın