Hayat Hırsızı Oyuncuları ve Konusu

Hayat Hırsızı, NOW TV'de Eylül'de başlayacak olan yeni bir yapım. Dizinin oyuncu kadrosu netleşti. Öksüz Leyla'nın mücadelesi ve intikam hikayesi ana tema olacak. Senaryo Aybike Ertürk'e, yönetmenlik ise Hilal Saral'a ait. Leyla'nın yaşamı, üvey annesinin zulmü altında geçecek. Bu acı dolu yolculuk, izleyicilere duygusal bir deneyim sunacak. Dizinin ilerleyen süreçlerindeki gelişmeleri takip etmeye devam edeceğiz.

Hayat Hırsızı Oyuncuları ve Konusu
Hayat Hırsızı Oyuncuları ve Konusu

NOW TV'de yakında başlayacak olan Hayat Hırsızı dizisi, heyecan dolu bir yolculuğa çıkmaya hazırlanıyor. 'Avenida Brasil' dizisinden uyarlanan yapım, güçlü bir intikam öyküsünü ekranlara taşıyacak. Aybike Ertürk'ün kaleminden çıkacak senaryo, Leyla'nın yaşamını mercek altına alacak. Temmuz ayındaki set çıkışıyla birlikte, izleyiciler bu büyüleyici hikayenin başlangıcına tanık olacaklar.

Hayat Hırsızı Oyuncuları ve Konusu

Eylül ayında NOW TV'de seyircilerle buluşacak olan Hayat Hırsızı dizisi, Leyla'nın dokunaklı yaşam öyküsünü merkeze alıyor. Küçük yaşta annesini kaybeden Leyla, yeni bir aile ortamında üvey annesiyle mücadele ediyor. Aybike Ertürk'ün kaleme aldığı senaryo, Leyla'nın içsel çatışmalarını ve güçlü iradesini izleyicilere aktaracak. Yönetmen koltuğunda Hilal Saral'ın oturduğu yapımın oyuncu kadrosu belirlendikçe, merakla beklenen detaylar sitemizde güncellenecek.

Yorum yapın