Olay Yeri Babala TV Tam Liste Oyuncu Kadrosu ve Konusu

Yeni dizi Olay Yeri Oyuncuları için heyecan verici bir kadro açıklandı! Özgün Aydın, Açelya Topaloğlu, Toygan Avanoğlu ve Mekin Sezer gibi yetenekli isimlerin yer aldığı bu yapımda, Ünal Yeter ve Barış Başar senaryosuyla ve Doğan Can Anafarta'nın yönetmenliğiyle harika bir ekip çalışması yapılıyor. Hemen merakla beklemeye başlayabilirsiniz.

Olay Yeri Oyuncuları

Özgün Aydın ( Peluş Komiser Sefa)

39 yaşındaki deneyimli aktör Özgün Aydın, 6 Eylül 1984 tarihinde Ankara'da doğmuştur. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi'nden mezun olan Aydın, başarılı kariyerine birçok projede yer alarak devam etmektedir. En son Olay Yeri filminde Peluş Komiser Sefa karakteriyle izleyicilerle buluşan Aydın, daha önce Bizim Evin Halleri, Emre Komutanım, Zengin Kız Fakir Oğlan ve Güldür Güldür Show gibi popüler yapımlarda da rol almıştır. Ne yaratıcı karakter seçimleriyle bizi şaşırtacak acaba?

Olay Yeri Babala TV Tam Liste Oyuncu Kadrosu ve Konusu
Olay Yeri Babala TV Tam Liste Oyuncu Kadrosu ve Konusu

Açelya Topaloğlu

38 yaşında ve dünya güzeli olan Açelya Topaloğlu, Olay Yeri dizisindeki başrol oyuncularından biridir. İzmir doğumlu olan Topaloğlu, 19 Kasım 1986 tarihinde hayata gözlerini açmıştır. Güzel oyuncu, eğitim hayatına Tan Sağtürk Dans Okulu'nun Modern Dans bölümünde başlamış ve bu alanda lisans derecesi elde etmiştir. Dans eğitimlerinin ardından oyunculuk alanında da kendini geliştirmeye devam etmiş ve bu alanda birçok ödül kazanmıştır. İstanbul Gelişim Üniversitesi tarafından düzenlenen Ödülleri'nde En İyi Kadın Dizi Oyuncusu ödülüne layık görülen Topaloğlu, kariyerinde birçok başarılı projede yer almıştır. Aşk Yakar, Arka Sokaklar, Meryem ve Sihirli Annem gibi yapımlarda izleyicilerle buluşmuştur. Merakla bekleyelim, Topaloğlu'nun sonraki projelerinde nasıl performans sergileyeceğini göreceğiz.

Özgün Aydın ( Peluş Komiser Sefa)
Özgün Aydın ( Peluş Komiser Sefa)

Toygan Avanoğlu

Konya'nın yetiştirdiği değerli bir isim olan Toygan Avanoğlu, 19 Ocak 1979 tarihinde dünyaya gelmiştir. Şu anda 45 yaşında olan deneyimli oyuncu, eski bir milli basketbolcudur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde aldığı oyunculuk eğitimiyle kendini geliştiren Avanoğlu, son olarak heyecanla beklenen Olay Yeri filmi kadrosunda yer almaktadır. Oyunculuk kariyeri boyunca birçok başarılı projede yer alan Avanoğlu, Düşman Kardeşler, Muhteşem Yüzyıl, Güzel Köylü ve Güldür Güldür Show gibi yapımlarda da izleyicilerle buluşmuştur.

2024 yılında izleyicilerle buluşacak Olay Yeri dizisinin kadrosunda yer alacak olan Mekin Sezer, 1989 doğumlu bir İstanbulludur. Eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Ana Sanat Dalı Oyunculuk Bölümü'nde tamamlamıştır. Uzunluğu 182 cm olan Sezer'in kilosu ise 72'dir. Son olarak Olay Yeri dizisinde önemli bir rol üstlenecek olan Sezer, daha önce de izleyicilerin beğenisini kazanan yapımlarda boy göstermiştir. Dünya Hali, Aykut Enişte 2, Papatya, Not Defteri ve Özgür Dünya gibi projelerde de yer almıştır. Kendisiyle ilgili daha fazla detayı öğrenmek için sabırsızlanıyor musunuz?

Yorum yapın