Sevmek Yüzünden Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu ve Oyuncu Bilgileri

2024'te gösterime girecek film Sevmek Yüzünden Oyuncuları için heyecanlı detaylar geldi! Ayça Aşin Turan, Serhat Teoman, Ali Gözüşirin ve Ali Yoğurtçuoğlu, başrolde yer alacaklar. Kıbrıs'ın muhteşem atmosferinde geçen bu romantik komedi, gelinlik tasarımcısı İdil'in sıradışı macerasını anlatacak. Birbirinden komik olaylarla dolu bu filmde, yanlış bir evliliği geriye döndürebilmek için eski sevgili de işin içinde olacak.

Sevmek Yüzünden Oyuncuları

Ayça Aşin Turan (İdil)

Sevmek Yüzünden Oyuncuları'nın başrolünde göreceğimiz Ayça Aşin Turan, kariyerine küçük yaşta adım atan bir yetenek! Sinop doğumlu olan oyuncu, bugünlerde (2023) 31 yaşında ve hala büyük bir enerjiye sahip. Oyunculuk tutkusunu çocukluk yıllarında keşfetmiş ve aldığı eğitimlerle yeteneğini geliştirmiştir. Kısa boylu ama büyük bir yetenek olan Ayça Aşin Turan, 167cm boyunda ve 52kg ağırlığında.

Daha önce Kader Bağları, Hakan Muhafız, Ada Masalı, Menajerimi Ara, Arıza gibi başarılı yapımlarda da başrol oynamış olan bu güzel oyuncu, Sevmek Yüzünden Oyuncuları'nda da karşımıza çıkacak. Onun performansıyla nasıl bir romantik komedi deneyimi yaşayacağımızı merak ediyoruz.

Sevmek Yüzünden Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu ve Oyuncu Bilgileri
Sevmek Yüzünden Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu ve Oyuncu Bilgileri

Serhat Teoman (Ömer)

Sevmek Yüzünden Oyuncuları'nda karşımıza erkek başrol olarak çıkacak olan Serkan Teoman, Diyarbakır doğumlu bir yetenek! 4 Haziran 1983 doğumlu olan oyuncu, şu an (2023) itibariyle 40 yaşına yaklaşıyor. Serkan Teoman, oyunculuk eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü'nde tamamlamış bir mezun. 183 cm boya sahip olan bu yakışıklı oyuncu, Kuzey Güney dizisindeki Burak Çatalcalı karakteriyle tanınmış.

Daha önce Oğlum, Menajerimi Ara, Çocuk, Kızım gibi projelerde de yer almış olan Serkan Teoman, Sevmek Yüzünden Oyuncuları'nda nasıl bir performans sergileyecek acaba? Bir romantik maceraya hazır olun.

Serhat Teoman (Ömer)
Serhat Teoman (Ömer)

Ali  Gözüşirin (Kerem)

İstanbul'un kendine has doğumlu yeteneklerinden biri olan Ali Gözüşirin, Uyanış Büyük Selçuklu dizisindeki Melik Tapar karakteriyle hafızalarda yer etti! 27 Ocak 1995 doğumlu olan bu genç oyuncu, şu an (2023) itibariyle 28 yaşında ve oyunculuk konusunda aldığı eğitimlerle profesyonel bir döneme adım atmış.

Ali Gözüşirin, çeşitli yapımlarda da boy göstermiş bir isim. Ufak Tefek Cinayetler, Onun Yerde Sen gibi projelerde de rol alan başarılı oyuncunun performansı izleyicileri heyecanlandırmaya yetiyor.

Peki, Ali Gözüşirin Uyanış Büyük Selçuklu dizisindeki hünerleriyle nasıl bir etki bırakacak? İzlemekten kendinizi alamayacağınız bir performansa hazır olun.

Ali Yoğurtçuoğlu (Yiğit)

İzmir'in yetenekli evlatlarından biri olan Ali Yoğurtçuoğlu, 19 Mayıs 1984'te hayata merhaba dedi. Şu an (2023) itibariyle 39 yaşına yaklaşan bu deneyimli oyuncu, lisans eğitiminin ardından oyunculuk dersleriyle kendini geliştirdi.

Oyunculuk camiasında 2012'den beri aktif olan Yoğurtçuoğlu, birçok dizi ve filmde önemli roller üstlendi. Çöp Adami Jet Sosyete, Sürgün, Anka gibi yapımlarda adından söz ettiren başarılı oyuncunun farklı karakterlere hayat verdiği performansları izlemek gerçek bir keyif.

Heyecanla beklenen Sevmek Yüzünden dizisinde Yiğit karakteriyle karşı karşıyayız. Ali Yoğurtçuoğlu'nun bu role ne gibi bir dokunuş yapacağını merak etmekten kendimizi alamıyoruz.

“Sevmek Yüzünden Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu ve Oyuncu Bilgileri” için 4 yorum

  1. Başrollerde yer alan oyuncuları çok seviyorum. Ayça Aşin Turan ve Serhat Teoman çok iyi bir uyuma sahip gibi görünüyor. Umarım senaryo da başarılı olur ve bu film beni güldürmeyi başarır.

  2. Bu filmde Ali Gözüşirin'i görmek için heyecanlıyım. Onun performansını Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde izlemiştim ve gerçekten etkileyiciydi. Umarım Sevmek Yüzünden de aynı şekilde başarılı olur.

  3. Bu filmi merakla bekliyorum çünkü Ayça Aşin Turan'ın oyunculuğunu gerçekten seviyorum. Umarım hikaye ilginç ve eğlenceli olur ve beni sıkmaz. Beklemek gerçekten zor ya!

  4. Vay be! Bu filmi sabırsızlıkla bekliyorum. Ayça Aşin Turan ve Serhat Teoman gibi iki yetenekli oyuncunun bir araya gelmesini merakla bekliyorum. Bu romantik komedi bize neşe dolu bir deneyim sunacak gibi duruyor.

Yorum yapın