Tetikçinin Oğlu Ne Zaman Sezon Finali Yapacak? Dizi Ne Zaman Bitecek?

Tetikçinin Oğlu hayranlarının dört gözle beklediği sezon finali tarihi nihayet açıklandı! FOX TV ekranlarında yayınlanan dizi, izleyicileri adeta ekranlara kilitlemeyi başardı. Eğer sen de Tetikçinin Oğlu'nu izliyorsan ve merakla sezon finali tarihini araştırıyorsan doğru yerdesin! İşte karşınızda, Tetikçinin Oğlu Sezon Finali Ne Zaman? sorusunun cevabı!

Tetikçinin Oğlu Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?  Dizi Ne Zaman Bitecek?
Tetikçinin Oğlu Ne Zaman Sezon Finali Yapacak? Dizi Ne Zaman Bitecek?

Tetikçinin Oğlu dizisi, içinde birbirinden popüler isimleri barındıran oyuncu kadrosu ve son derece başarılı senaryosu ile dikkat çekiyor. Şevket Çoruh, Timuçin Esen, Hilmi Cem İntepe, Serhat Kılıç gibi ünlü isimlerin yanı sıra Gökhan Horzum imzalı suç dolu senaryosu da büyük ilgi görüyor. Üstelik tüm bunlar, çekimlerinin Bodrum'da yapıldığı 03 Medya tarafından gerçekleştiriliyor. Eğer sen de Tetikçinin Oğlu'nu izlemeye başladıysan, bu bilgiler sana yardımcı olacak!

Tetikçinin Oğlu Sezon Finali Ne Zaman?

Tetikçinin Oğlu dizisi, Şevket Çoruh ve Timuçin Esen gibi usta oyuncuların başrollerinde yer aldığı bir suç draması. Ancak ne yazık ki, yayınlandığı Salı günleri rakiplerinden geri kalmaya başladı ve eski popülerliğini koruyamadı. İlk bölümüyle 11 Nisan 2023'te izleyicilerle buluşan dizi, 30 Mayıs 2023'teki sezon finaliyle veda edecek. Gelecek sezon devam edip etmeyeceği henüz belli değil. Eğer sen de Tetikçinin Oğlu hayranıysan, bu bilgiler senin için önemli olabilir!

Tetikçinin Oğlu Sezon Finali Ne Zaman?
Tetikçinin Oğlu Sezon Finali Ne Zaman?

Tetikçinin Oğlu Ne Zaman Bitecek?

Tetikçinin Oğlu dizisi, Arka Sokaklar'ın ünlü oyuncusu Şevket Çoruh'un başrolünde yer aldığı bir suç draması. FOX TV ile yapılan sözleşme gereği ilk sezonu 8 bölüm süren dizi, Bodrum'da çekildi ve 30 Mayıs 2023'te sezon finali yapacak. Ancak yeni sezonda devam edip etmeyeceği henüz bilinmiyor. Eğer sen de Tetikçinin Oğlu hayranıysan, bu bilgiler senin için önemli olabilir!

Tetikçinin Oğlu dizisi, yayınlandığı Salı günleri izlenme sıralamalarında rakiplerinin gerisinde kalsa da hayranları tarafından çok sevilen bir dizi. Bu nedenle, yeni sezonda da ekranda olması için çalışmalar yapılıyor. Eğer sen de Tetikçinin Oğlu hayranıysan ve yeni sezonun geleceği hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsan, şu an doğru yerdesin! Dizinin ilk sezonu 7 bölüm süren kadrosunu öğrenmek isterseniz, linkimize tıklayabilirsiniz.

Tetikçinin Oğlu 30 Mayıs Var Mı Yok Mu? Yeni Bölüm Ne Zaman

Tetikçinin Oğlu 7. Bölüm Fragmanı

Tetikçinin Oğlu 7. bölüm fragmanı heyecan verici! Yeni bölümde neler olacak? Merakla beklenen Tetikçinin Oğlu'nun 30 Mayıs'ta yayınlanacak mı, yoksa ertelenecek mi? İzleyici yorumları da burada!

“Tetikçinin Oğlu Ne Zaman Sezon Finali Yapacak? Dizi Ne Zaman Bitecek?” için 4 yorum

  1. Düşüşte olsalar da bu diziyi sevmekten vazgeçmeyeceğim. İlk sezonu çok başarılıydı, umarım devam eder.

  2. Bu dizi gerçekten çok popüler, sezon finali tarihi sabırsızlıkla bekleniyor!

Yorum yapın