Üvey Anne Neden Erken Final Yaptı? Dizi Neden Bitiyor?

Kutsi ve Hazal Filiz Küçükköse'nin başrolünde olduğu 'Üvey Anne' dizisi hakkında merak edilenler burada! ONN Medya imzası taşıyan dizi, neden erken final yaptı? Yasemin Türkmenli'nin yönetmenliğindeki dizi, Atv ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Heyecanla beklenen cevaplar yazının devamında...

Üvey Anne Bitti Mi?

Yasemin Kırbaş'ın senaryosunu yazdığı Üvey Anne dizisi, pazartesi akşamları izleyicilerle buluşuyor. Muğla ve İstanbul'da çekilen dizi istediği ilgiyi göremedi. Reytinglerde 1.52 oranıyla geride kaldı ve pazartesi gününün en düşük izlenen dizisi oldu. Bu sonuçlar doğrultusunda yapımcılar final kararı aldı. Üvey Anne dizisi yakında sona erecek.

Üvey Anne Bitti Mi?
Üvey Anne Bitti Mi?

Üvey Anne Neden Erken Final Yapıyor?

Atv ekranlarında yayınlanan Üvey Anne dizisi, önceden büyük ilgi toplamış olsa da yayınlanmaya başladıktan sonra beklenen ilgiyi yakalayamadı. Yüksek çekim maliyetlerini karşılayamayan dizi, yapımcıları tarafından erken final kararıyla sonlandırılacak. Büyük umutlarla başlayan serüven böylece kısa sürecek.

Üvey Anne Neden Bitiyor?

ONN Medya'nın yapımcılığını üstlendiği Üvey Anne dizisi ilk başta büyük ilgi görmüştü. Ancak zamanla izleyici kaybına uğradı. Ruhun Duymaz, Veda Mektubu, Master Chef All Star gibi güçlü rekabetin olduğu pazartesi günlerinde izleyici çekmekte zorlandı. Total, Ab ve Abc1 izleyici gruplarında düşük reyting alan dizi, en az izlenen diziler arasına girdi. Üvey Anne dizisi yakın bir zamanda sona erecek.

Üvey Anne 2. Sezon Devam Edecek Mi?

Yasemin Türkmenli'nin yönettiği Üvey Anne dizisinin ilk bölümü 19 Haziran pazartesi akşamı yayınlandı. Ancak dizi, izlenmemesi nedeniyle erken final yapacak. Seyirciler 2. Sezon hakkında da merak içinde ancak net bir açıklama yapılmadı. Dizinin final bölümüyle hikaye son bulacağı için Üvey Anne'nin 2. Sezonu olmayacak. Üvey Anne'nin durumu hakkında merak ettiklerinizi yorumlarla bizimle paylaşabilirsiniz.

“Üvey Anne Neden Erken Final Yaptı? Dizi Neden Bitiyor?” için 8 yorum

 1. Ya bu kadar erken final yapması gerçekten çok üzücü Diziye daha çok şans verebilirlerdi.

  • Reytingler düşük olduğu için final yapıyor olabilirler Ama eminim ki birçok kişi üzülecek çünkü Üvey Anne gerçekten kaliteli bir dizi.

  • Üvey Annenin erken final yapmasını beklemiyordum Oyuncu performansları harikaydı Keşke daha uzun süre devam edebilseydi.

  • Üvey Annenin erken bitmesi beni çok üzdü Hiç beklemiyordum açıkçası Diziye bayılıyordum.

  • Üvey Anne kısa sürede bitince çok bozuldum ya Keşke daha çok sezonu olsaydı be yazık ya :(

  • Abicim Üvey Annenin birdenbire final yapması çok çılgınca oldu ya Yani hikayeler henüz bitmemişken nasıl olur da bitirirler ki? Tam bir facia ya.

  • Üvey Anne bi öfleyip pöfleyerek final yaptı ya tam bir hayal kırıklığı Dizi çok bomba gidiyordu daha fazla şansı hak ediyordu bence.

Yorum yapın