Yargı Dizisi Yekta Öldü mü? Diziden Neden Ayrıldı?

Yargı Dizisi'nin 75. bölümünde nefesler tutuldu. Fragmanda vurulan Yekta'nın hastaneye kaldırılmasıyla herkesin kafasında aynı soru belirdi: Yekta öldü mü? Diziden ayrıldı mı? Her detayı merak uyandıran bu olayı öğrenmek için tıklayın ve gerilimin doruk noktasını keşfedin.

Yargı Dizisi Yekta Öldü mü Diziden Çıktı Ayrıldı mı?

Yargı dizisinin son bölümü gerçekten sarsıcıydı. Ceylin'in olay yerinden uzaklaştırılmasıyla rahat bir nefes alan karakterlerimiz, Yekta'nın vurulmasıyla büyük bir şok yaşadı. İşte şimdi Ilgaz için tek amaç, karısını ve diğer rehineleri güvende tutmak ve kurtarmaktır. Kadir ise Yekta'nın yokluğunda Osman ve Çınar'dan bir istekte bulunur, ama bakalım ikili bu zor görevi başarıyla yerine getirebilecek mi? Verdikleri kararlar herkesin hayatını alt üst edecek gibi görünüyor.

Bu sırada, Tuğçe ve Efe arasında gizli bir yakınlaşma yaşanırken, Parla da Çınar'ın geçmişiyle ilgili hiç bilmediği bir hikâyenin peşine düşüyor. Ilgaz ve Ceylin ise eski günlerine dönüp yeni bir adli vaka ile karşı karşıya kalacaklar. Bilinçsiz bir kadınla başlayan olaylar, kontrol edilmezse büyük bir felakete yol açabilir.

Peki, Yekta gerçekten öldü mü? Diziden ayrıldı mı? Ona geri dönme ihtimali var mı? diye merak ediyorsanız, sizin düşüncelerinizi de bekliyoruz. Yargı Dizisi'nin gelişmelerini buradan takip edebilir, yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Yargı Kubilay Amir Kimdir?

Yargı Kubilay Amir Kimdir? Gerçek Adı Yaşı Dizileri Filmleri ve Biyografisi

Yargı Kubilay Amir Kimdir? Metin Amirin Yerine Geçen Sermet Yeşil'i Tanıtıyoruz! Dizi ve Oyuncu Hakkında Merak Ettikleriniz.

Hüseyin Avni Danyal Neden Yok?

Yargı Metin Amir Neden Ayrıldı? Hüseyin Avni Danyal Diziden Neden Ayrıldı?

Yargı Dizisinden Metin Amir'in neden ayrıldığını ve Hüseyin Avni Danyal'ın diziye neden veda ettiğini merak ediyor musun? İşte cevapları

“Yargı Dizisi Yekta Öldü mü? Diziden Neden Ayrıldı? ” için 8 yorum

 1. Yektanın gözden kaybolmasına dayanamam gerçekten bi sonraki bölümü sabırla beklemek istiyorum.

  • Lan Yekta öldüyse diziye kim bakar ki? İnşallah sadece bizleri kandırmak için yapılmış bir numaradır.

  • Yekta ölmezmiş sadece diziye ara verir sonra geri gelir Böylece izleyicilerin heyecanı hiç bitmez.

  • Cihan sana demiyom mu? Yekta geri gelecek abi! İnan bana bişeyler işte hissediyom ben.

  • Yekta resmen beşik kertmesine saklanıp intikam planları yapıyo sonra da ortaya çıkışını yapar gibi yani!

  • Ayşe senin senaryo yeteneğine bayıldım bee! Tam bir dizi delisi oldun demek vay anasını sayende yeni bir dünya keşfedeceğiz gibi hissediyorum hacı.

Yorum yapın