Benim Güzel Ailem 30 Ağustos Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman?

Benim Güzel Ailem dizisi hayranlarına bir haber: 30 Ağustos'ta ekrana gelmeyecek! Peki, neden mi? Beklenen 10. bölümün ne zaman yayınlanacağı merak konusu. Detaylar için tıklayın!

Benim Güzel Ailem 30 Ağustos Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman?
Benim Güzel Ailem 30 Ağustos Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman?

Benim Güzel Ailem, yaz dizisi olarak TRT 1 ekranlarında izleyicilerle buluştu. Oyuncu kadrosunda Onur Buldu, Aycan Koptur, Erdal Özyağcılar gibi ünlü isimler var. Heyecan dolu dizi hakkında detaylar burada.

Benim Güzel Ailem 30 Ağustos Neden Yok?

Sadullah Celen'in yönettiği, geleneklere bağlı aileleri konu alan dizi, romantik komedi türünde ve yaklaşık 2.5-3.00 reyting değerine sahip. Benim Güzel Ailem, 30 Ağustos'ta Zafer Bayramı nedeniyle ara veriyor. Heyecanla beklenen 10. Bölüm ise 6 Eylül'de, her Çarşamba saat 20.00'de TRT 1 ekranlarında olacak.

Benim Güzel Ailem 30 Ağustos Neden Yok?
Benim Güzel Ailem 30 Ağustos Neden Yok?

Benim Güzel Ailem 10.Bölüm Ne Zaman?

Benim Güzel Ailem dizisi, 30 Ağustos'ta özel etkinlikler nedeniyle ekranda olmayacak. Heyecanla beklenen 10. Bölüm, 6 Eylül'de tekrar izleyicilerle buluşacak. Değerli takipçilerimize, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın anlamını ve önemini hatırlatıyoruz. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü saygı ve minnetle anıyoruz.

Benim Güzel Ailem 22. Bölüm Final Fragmanı

Benim Güzel Ailem 22. Bölüm Final Fragmanı

Benim Güzel Ailem 22. Bölümün final fragmanıyla heyecan dorukta! Önümüzdeki Çarşamba ne olacak? İzleyici yorumları da burada.

Benim güzel ailem dizisi neden erken final yaptı?

Benim Güzel Ailem Dizisi Neden Erken Final Yaptı?

Benim Güzel Ailem dizisi neden erken final yaptı? Merakını uyandıracak bir soruyla, heyecan verici bir diziye erken veda eden ailenin sırrını keşfetmeye hazır mısınız?

“Benim Güzel Ailem 30 Ağustos Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman?” için 64 yorum

 1. Diziyi yaz tatiline denk getirmelerine sinir oldum! Benimle neden böyle oynarsınız ya? Neyse, 6 Eylül'e şimdilik sabretmek zorundayız.

 2. Ya ne zaman izleyeceğiz 10. bölümü? Sabırsızlıkla bekliyoruz! İşte şimdi bana sürpriz yapsaydınız da iyi olurdu...

 3. Yeniden mi başladık? 6 Eylül'e kadar beklemek zorundayız demek... Bu arada Zafer Bayramı'nda diziye ara verilmesi iyi olmuş.

 4. Oh be sonunda bir hafta ara verecekler. Biraz nefes alırız. Heyecanla beklenen 10. bölümde neler olacak acaba?

 5. Geçen bölümde neler oldu acaba? Heyecanla yeni bölümü bekliyorum ve önceki bölümlerde yaşananları bir an önce öğrenmek istiyorum. Görüşlerinizi paylaşalım mı?

 6. Benim Güzel Ailem'in yeni bölümlerini beklemek gerçekten sabırsızlık verici. Her hafta izledikçe daha da bağlanıyorum bu diziye. Umarım bu sefer de bol heyecanlı bir bölüm olur.

 7. Bu diziye bayılıyorum ama bu kadar geç yayınlanmasına sinir oluyorum. Ne zaman çekimler bitse de yeni bölümü izlesek artık. Bizi merakta bırakmayın!

 8. Fragmanı izledim ve çok heyecanlandım! Yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyorum. Her hafta farklı bir sürpriziyle Benim Güzel Ailem bizi şaşırtıyor. Bu diziyi çok seviyorum ve hiç kaçırmadan izliyorum.

 9. Fragmanı izledim ve çok beğendim. İlk bölümden beri takip ediyorum, herkes gibi ben de bu bölümü sabırsızlıkla bekliyorum!

 10. Dizinin son bölümünde neler olacak merak ediyorum. Beklentilerim yüksek, umarım sürprizlerle dolu bir bölüm olur!

 11. Tamam anladık, heyecanlı ama ne zaman başlayacak yeni bölüm? Sabırsızlıkla bekliyorum!

 12. O kadar meraklandım ki yeni bölümde neler olacak diye, fragmanı kaç kez izledim sayamadım! En kısa sürede yayınlanmasını bekliyoruz.

 13. Diziden her bölümde yeni sürprizler bekliyoruz. Umarım bu bölümde de heyecan dorukta olur ve bizi şaşırtır!

 14. Her seferinde daha da merakla bekliyoruz, muhteşem bir bölüm olacağı kesin. Bu diziyi izlemek gerçekten büyük keyif!

 15. Beklemekten bıktım artık! Yeni bölüm ne zaman çıkacak? Özeti de hemen paylaşın da azıcık o heyecanı yaşayalım!

 16. Diziye olan merakımı giderebilmek için her şeyi araştırıp duruyorum. Yeni bölüm fragmanı da izlendi, artık sabırsızlık sınırında bekliyorum. Umarım yeni bölümde heyecan dolu anlar yaşarız!

 17. Diziye yeni oyuncuların gelmesi güzel bir neşe oldu. Heyecan ve romantizm dolu bu aile hikayesini izlemek için sabırsızlanıyorum. Umarım bu bölümde de bol aksiyon ve duygusal anlar görürüz.

 18. Her bölümüyle daha da heyecanlı hale gelen Bu Güzel Ailem'i izlemek çok eğlenceli. Her sezonu da bir öncekinden daha iyi geçiyor. Televizyonun karşısına yapışacağım!

 19. Heyecanla beklenen yeni bölüm geliyor! Fragman çok güzel görünüyor, harika sahneler var. Sabırsızlıkla 26 Temmuz'u bekliyorum.

 20. Yeni bölüm yayınlanacak diye çok sevindim! Başrol oyuncuları birbirleriyle nasıl karşılaşacak, bu ilişkiler nasıl şekillenecek acaba? Çok sabırsızlanıyorum!

 21. Evet, daha önceki bölümleri de izleyen biri olarak yeni bölümü heyecanla bekliyorum. Dizideki karakterlerin hikayesi beni gerçekten etkiliyor. Diziye dair gelişmeleri merakla bekliyorum.

 22. Fragmanı izledim ve gerçekten heyecanlandım. Benim Güzel Ailem'in her bölümü bir öncekinden daha heyecanlı geçiyor. Kesinlikle kaçırmamak lazım!

 23. Heyecanla bekliyorum! Bu bölümde neler olacak acaba? Kaan ve Deniz'in arasında nasıl bir gelişme yaşanacak? Sürprizlerle dolu bir bölüm olacağına eminim!

 24. Bu diziyi izlerken zaman zaman gülmekten yerlere yatıyorum, bazen de üzülüyorum. Dışarı çıkmadan önce mutlaka bu haftaki bölümü izleyeceğim, heyecanla bekliyorum.

 25. Aile içi sorunlar, evlilik problemleri derken her bölümde başka bir olay yaşanıyor. Dizi adını hak ediyor gerçekten, benim de güzel bir ailem olsa keşke.

 26. Bu diziyi gerçekten seviyorum, her bölüm heyecanla bekliyorum. Bu hafta büyük bir heyecanla yeni bölümü izlemek için sabırsızlanıyorum.

 27. Bu haftaki bölümde ailede yaşanan gerginlikler ve sorunlar beni gerçekten üzdü. Umarım herkes yakın zamanda birbirini anlar ve mutlu olurlar.

 28. Böyle aile dizilerine bayılıyorum, her karakterin kendine özgü bir hikayesi ve mücadelesi var. Yeni bölümde neler göreceğimize çok merak ediyorum.

 29. Karakterlerin hikayeleri beni çok etkiledi, özellikle anne ve babanın ilişkisi harika. Yeni bölümde neler olacak çok merak ediyorum!

 30. Diziye bu kadar emek verilmişken neden fragmanlar hep tüyolarla dolu oluyor? Merakı arttırıyor ama bazen sürprizleri kaçırıyor.

 31. İlk bölümüyle çok beğenmiştim, yeni bölümü heyecanla bekliyorum! Umarım yine aynı çizgide devam eder.

 32. Oyuncuların hepsi çok başarılı ama dizinin senaryosu biraz sıradan gibi geliyor bana. İlk bölümü izledikten sonra kesin bir şeyler söylerim, ama öyle muhteşem olduğunu sanmıyorum.

 33. Yine mi saat 20.00? Bu saatte dizi izlemek ne kadar zor oluyor ya. Keşke daha erken yapsalar da izleyebilsek. Neyse, yine de kaçırmayacağım.

 34. Fragman muhteşem, oyunculuklar muhteşem ama bir şeyler eksik gibi geliyor bana. Umarım yeni bölümde beklentilerimi karşılarlar. Bakalım!

 35. Heyecanla bekliyorum! Oyuncu kadrosu muhteşem, senaryo muhteşem, her şey muhteşem. 21 Haziran canımıza okuyor ama ben sabırsızlanıyorum!

 36. Diziye başlarken aile teması işlemesi beni çok sevindirdi. Ancak yine aynı yerde debeleniyormuş gibi bir hissiyatım var. Umarım dizi senaryo olarak ilerlemesiyle izleyiciyi tatmin eder.

 37. Aile dizisinin son bölüm fragmanı beni hayal kırıklığına uğrattı. Umarım yeni bölümde artık hikayenin kendine bir yön çizerek yoluna devam eder. Bakalım neler bekliyor bizi?

 38. Benim Güzel Ailem 1. bölüm fragmanını izledikten sonra büyük bir heyecanla bekliyorum! Oyuncu kadrosuna bakınca zaten kadroya güven duymadan edemiyorsunuz. Umarım izlerken büyüleyici bir etki bırakır!

 39. Aile dizisi 13. bölümün fragmanı yayınlandı ve ben sabırsızlanıyorum! Heyecan verici sahnelerin yanı sıra, karakterlerin gidişatı da bir hayli merak uyandırıyor.

 40. Fragmanı izledikten sonra hemde birkaç defa izledim ve dizi bana biraz sıradan geldi. Konu bana klasik geldi, umarım senaryo yaratıcı bir şekilde hikayeyi ilerletir.

 41. Aile dizisine tutkuyla bağlıyım, ama son bölüm beni bir hayli üzdü. Acaba yeni bölüm önceki yanılgılarını telafi edecek mi? Merakla bekliyorum!

 42. Heyecanla bekliyorum! Fragmanı izledikten sonra dizinin konusu beni büyüledi. Aile kavramı ve gelenekleri üzerine olması ilginç. İlk bölümü merakla bekliyorum!

 43. Aile dizisi yine pişmanlık duyabileceğimiz bir bölümle 30 Mayıs'ta ekranlarda! Bu seferki savaşın ne yöne evrileceği merakla bekliyorum.

 44. Son fragmanın açıklattığı bir sürü sır, merak uyandırıcı bölümler, özel sahneler... Bu sezon her şey daha farklı, gerçekten çok beğendim.

 45. Aile dizisi benim favorilerim arasında! İzlerken gerçekten büyük keyif alıyorum ve yeni bölümü beklemek sabırsızlıkla geçiyor.

 46. Diziye kendi adımdan özel bir tepki veriyorum, o da bana göre çok klişe bir senaryo. Ancak yine de izlemeyi sürdüreceğim.

 47. Bu fragmanla birlikte heyecanıma yenik düştüm! Yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyorum.

 48. Bu dizi kaçırılmaması gerekenler arasında! Devin'in babasıyla yüzleşmesi için heyecanla bekliyorum!

 49. Aile'nin son bölümleri fazlasıyla enginlik olacak seviyelerde ilerliyor, fakat güncel klişeler 16 Mayıs'a olan sabrımı azalttı!

 50. Heyecan dolu bir bölüm unsurları barındırsalar da bu dizi bir şekilde klişelerle dolu.

 51. Yeni bölüm fragmanını izlerken tüylerim diken diken oldu, acaba İlyas'ın oğlu nereye kayboldu?

 52. Birçok karakterin arasında yer alan Devin, yine kafaları karıştırmaya devam ediyor. Bakalım bu bölümde neler olacak, merakla bekleyeceğim!

 53. Aile dizisinin yeni bölümünde karakterler arasındaki gerilim artıyor. Heyecanlı bir fragman oldu, izleyemeyen kalmadı herhalde!

 54. Bu dizide sır, tehdit, tehlike günlük hayatımızın bir parçası hale geldi. Ama yine de izlemeye doyamıyoruz.

 55. Bu fragmanla birlikte 9 Mayıs tarihi artık beklenilmez bir hal aldı! Gözümüz ekranlarda olacak

 56. Aile dizisinin senaryosunu Hakan Bonomo yazacak mıymış? Şimdiden heyecanlandım, harika bir sezon bizi bekliyor.

 57. Reytinglerde hep zirvede olan Aile dizisinin 2. sezon onayını aldığını öğrenmek müthiş bir haber. Senaryoda her seferinde yeni bir şeyler keşfetmek için sabırsızlanıyorum

 58. Aile dizisi müzikleriyle de kalbimi fethetti! İzledikçe şarkıları da söylüyorum.

 59. Aile dizisini ne zaman final yapacak diye düşünmek yerine, keyif alarak izleyin!

 60. Aile dizisi müzikleriyle de göz dolduruyor. Hangi şarkı çalsa hemen Shazam'a girip aratıyorum. Diziyle birlikte müzik listem de genişleyecek.

 61. Dizinin final tarihini merak ettiğimizi söylemişler ama ben daha bu sezonun tadını doya doya çıkarmak için sabırsızlanıyorum. Senaryo yine Hakan Bonomo'dan olunca kalite garantili.

 62. Heyecanla beklenen yeni sezonun haberiyle sevinç çığlıkları atıyoruz. Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ'un yeniden bir arada olacağı için sabırsızlanıyorum.

Yorum yapın