Benim Güzel Ailem 30 Ağustos Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman?

Benim Güzel Ailem dizisi hayranlarına bir haber: 30 Ağustos'ta ekrana gelmeyecek! Peki, neden mi? Beklenen 10. bölümün ne zaman yayınlanacağı merak konusu. Detaylar için tıklayın!

Benim Güzel Ailem 30 Ağustos Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman?
Benim Güzel Ailem 30 Ağustos Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman?

Benim Güzel Ailem, yaz dizisi olarak TRT 1 ekranlarında izleyicilerle buluştu. Oyuncu kadrosunda Onur Buldu, Aycan Koptur, Erdal Özyağcılar gibi ünlü isimler var. Heyecan dolu dizi hakkında detaylar burada.

Benim Güzel Ailem 30 Ağustos Neden Yok?

Sadullah Celen'in yönettiği, geleneklere bağlı aileleri konu alan dizi, romantik komedi türünde ve yaklaşık 2.5-3.00 reyting değerine sahip. Benim Güzel Ailem, 30 Ağustos'ta Zafer Bayramı nedeniyle ara veriyor. Heyecanla beklenen 10. Bölüm ise 6 Eylül'de, her Çarşamba saat 20.00'de TRT 1 ekranlarında olacak.

Benim Güzel Ailem 30 Ağustos Neden Yok?
Benim Güzel Ailem 30 Ağustos Neden Yok?

Benim Güzel Ailem 10.Bölüm Ne Zaman?

Benim Güzel Ailem dizisi, 30 Ağustos'ta özel etkinlikler nedeniyle ekranda olmayacak. Heyecanla beklenen 10. Bölüm, 6 Eylül'de tekrar izleyicilerle buluşacak. Değerli takipçilerimize, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın anlamını ve önemini hatırlatıyoruz. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü saygı ve minnetle anıyoruz.

Benim güzel ailem dizisi neden erken final yaptı?

Benim Güzel Ailem Dizisi Neden Erken Final Yaptı?

Benim Güzel Ailem dizisi neden erken final yaptı? Merakını uyandıracak bir soruyla, heyecan verici bir diziye erken veda eden ailenin sırrını keşfetmeye hazır mısınız?

“Benim Güzel Ailem 30 Ağustos Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman?” için 10 yorum

 1. Yine mi ara veriyorlar ya? Sabırsızlıkla yeni bölümü bekliyoruz.

  • 30 Ağustos için özel bir bölüm yapmalarını beklerdim Beklentilerim yine boşa çıkmış.

  • 30 Ağustosta dizi izleyemeyeceğiz yeni bölümü iple çekiyordum Neyse en azından 6 Eylülde kaldığımız yerden devam edeceğiz.

  • Etkinlikler okeydir ama benim gibi zevkle takip edenler için ara vermek biraz sıkıcı ha!

  • Zafer Bayramının önemi gerçekten bomba gibi ama umarım seyircileri çok bekletmezler abi Yani kısacası tak ardına gelsin bu kadar basit!

  • 30 Ağosa dizi izleyemeyece imeykeç kuaştüyede büyük atan kayıklasdınlığ Yeni bölüme bi merak sallıyoım ce.

  • Aman bi de Zafer Bayramı olayını yüzlerine gözlerine bulaştıracaklardı be! Bişey yapmazlar tabii boşa büyük umutlar besliyorsun dostum.

  • Bol umuyorum ki ara verildiği için yeni bölüm daha büyük bir patlama yapar Acaba beklemeye değer mi? Göreceğiz adamım!

  • 30 Ağustosta bir şeyler olacağını sanmıyordum ama ben sabırsızlıkla 6 Eylülde ekrana dönüşü bekliyordum.

Yorum yapın