Kendi Düşen Ağlamaz 19 Ekim Perşembe Günü Neden Yayınlanmadı? Dizi Bitti mi?

Kendi Düşen Ağlamaz hayranlarına özel bir haberimiz var! Merakla beklenen dizinin 19 Ekim Perşembe akşamı yayınlanıp yayınlanmayacağına dair cevapları sizler için derledik. NGM Medya tarafından yapılan bu etkileyici dizi, oyuncu kadrosu ve benzersiz konusuyla büyük ilgi görmüş durumda. Merak etmeyin, Kendi Düşen Ağlamaz'ın yayın durumu ve neden yok olduğuyla ilgili yanıtlar bu içerikte sizleri bekliyor. Hadi göz atın ve merakınızı giderin.

Kendi Düşen Ağlamaz 19 Ekim Var Mı?

Eylül Tumbar ve Enes Koçak'ın muhteşem performanslarıyla izleyicilerin beğenisini kazanan Kendi Düşen Ağlamaz dizisi, heyecanla beklenen 17. bölümünü 19 Ekim Perşembe akşamı yayınlamak üzereydi. Fakat beklenmedik bir olay, ülkemizde derin bir üzüntüye sebep oldu. İsrail'in Filistin'e yönelik saldırıları sonucunda birçok masum Filistinli hayatını kaybetti ve bu durum ülkemizde milli yas ilan edilmesine neden oldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bu acı olay karşısında milli yas ilan etmesiyle birlikte televizyon kanallarının yayın akışı da değişti. Dolayısıyla, Kendi Düşen Ağlamaz maalesef 19 Ekim tarihinde izleyicilerle buluşamayacak. Bu beklenmedik gelişme, dizinin yayın takvimini etkilemiştir. Ancak umut ediyoruz ki, en kısa sürede sevdiklerimizle buluştuğumuz bu sıcacık hikaye tekrar ekranlarda yerini alacak

Kendi Düşen Ağlamaz 19 Ekim’de Neden Yok?

Eylül Tumbar ve Enes Koçak'ın başrollerini üstlendiği Kendi Düşen Ağlamaz dizisinin heyecanla beklenen yeni bölümü, 19 Ekim tarihinde izleyicilerle buluşacaktı. Fakat maalesef, İsrail'in Filistin'e yönelik saldırılarında masum çocuklar, yaşlılar ve hastalar gibi birçok insan hayatını kaybetti. Bu acı olaylar karşısında, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından milli yas ilan edildi. Ülkemizin milli yas sürecine girmesiyle birlikte televizyon yayın akışında değişiklikler yapıldı ve maalesef yeni dizilerin yayınlanma planı iptal edildi. Dolayısıyla, Kendi Düşen Ağlamaz dizisi de milli yas nedeniyle 19 Ekim tarihinde izleyicilerle buluşmayacak. Bu durumda, bir süre daha beklememiz gerekecek. Ancak umut ediyoruz ki, en kısa sürede dizinin devam eden sıcacık hikayesiyle tekrar kavuşabileceğiz.

Kendi Düşen Ağlamaz Bitti Mi?

endi Düşen Ağlamaz dizisi bitti mi? İşte cevabı!

Son günlerde dizi severleri endişelendiren dedikodular dolaşıyor. Peki, Kendi Düşen Ağlamaz gerçekten sona erdi mi? Hayır, yanılıyorsunuz! Sıcacık hikayesiyle izleyicileri kendine bağlayan bu dizi, hala ayakta ve devam ediyor.

Evet, 19 Ekim tarihinde beklenen yeni bölüm maalesef yayınlanmayacak. Ancak endişelenmeyin, bu sadece milli yas sebebiyle yapılan bir plan değişikliği. Dizi severlerin merakla beklediği 17. Bölüm, önümüzdeki hafta TRT 1 ekranlarında izleyicilerle buluşacak.

Kendi Düşen Ağlamaz, Perşembe akşamlarının gözdesi haline gelmiş bir yapım. Nedenini merak edenler için söyleyelim: Kaliteli oyunculuk performansları, sürükleyici senaryo ve tabii ki büyüleyici aşk hikayesi.

Milli yasın ülkemize olan etkisi dizilerimize de yansıyor. Ancak inanıyoruz ki, bu aradan sonra Kendi Düşen Ağlamaz ekibi, izleyicilerini daha da büyüleyecek ve beklenen bölümlerle geri dönecek. Heyecan dolu anları birlikte yaşamak için sabırsızlanıyoruz.

Siz de Kendi Düşen Ağlamaz hakkındaki düşüncelerinizi ve bekleyişinizi yorumlarda paylaşabilirsiniz.

Kendi Düşen Ağlamaz Yeliz Karakteri Kimdir?

Kendi Düşen Ağlamaz Yeliz Kimdir? Seda Dadaşova'nın Sevgilisi, Dizileri ve Biyografisi

Kendi Düşen Ağlamaz Yeliz, merak uyandıran karakter! Seda Dadaşova'nın sevgilisiyle ilişkisinden, şık kıyafetlerine kadar her şeyi keşfedin. Seda Dadaşova'nın rolleri, Instagram kullanıcı adı ve daha fazlası.

“Kendi Düşen Ağlamaz 19 Ekim Perşembe Günü Neden Yayınlanmadı? Dizi Bitti mi? ” için 8 yorum

 1. Lan bu dizi bittikçe anam ağlıyor be! İnşallah hızlıca geri döner Eylül Tumbar ve Enes Koçakın performansı harbi yorar be!

  • Ya işte ağır abi Sinan ya eskiden olsa dizi yayınlanacaktı Ne zaman öğreneceğiz daha doğrusu onlar öğrenecekler mi bilmiyorum Allah sonumuzu hayır etsin ya.

  • Evet Selin ülkemizde yaşanan bu acı olaylar gerçekten çok üzücü Dizi yayınlanmaması çok da önemli değil Öncelikli olarak bu insanlara dua etmeli ve yanlarında olmalıyız.

  • Ayşe çok doğru söylüyorsun Çok büyük bir felaket bu İnşallah bir an önce bu çatışmalar sona erer ve barış ortamı sağlanır.

  • Of be yaa bu durumlar dizilerin ne olacağını da etkiler Ama asıl meseleler hayatta var be Barış ve huzur her daim önceliğimiz olmalı yani!

  • Vallahi Ali o diziyle ilgili sinirlenmelerimiz boşuna! Hayatta daha önemli meseleler var ya İnşallah bu felaketler bir an önce biter.

  • Evet Selin ve Ali doğru diyorsunuz yani Bu dizi olayları boş iş gibi kalıyor gerçekten pek mühim olmayan şeyler Umarım bir an önce herkes barışır da böyle acı olaylar yaşanmaz be adam!

  • Dizinin ne zaman yayınlanacağından çok gerçekten önemli olan bu insanların hayatları Dualarımız onlarla ve tüm masum insanlarla.

Yorum yapın